KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978183
nr 1597 8183
Tor Otto Fredlin
(1890-1955), Sverige
Oljemålning, Hackspett i träd. Signerad. Olja på pannå, bildmått: 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Tor Otto Fredlin, svensk bildkonstnär född 1890, död 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:55:16
12/2 19:47:27
Tor Otto Fredlin
Läs mer om Tor Otto Fredlin